Branding

Ať prodáváte cokoli, je téměř jisté, že to prodává dalších 50 firem. Zákazník si tak může vybírat z řady dalších e-shopů, porovnat si ceny atp. Pokud si nebude umět zapamatovat váš název, vaši webovou adresu nebo pokud vás nebude umět rychle poznat, když někde uvidí vaši reklamu, vaše šance být pro něj důvěryhodnou společností rapidně klesá.

Proto jsme mezi naše služby zařadili také branding, tedy tvorbu korporátní identity společnosti. Pomůžeme vám s přehodnocením dosavadních signálů značky, připravíme návrh nového názvu, loga a celkové korporátní identity (barevnost, fonty, vizuální prvky).

Dodáme vám vypracovaný design manuál, na základě kterého bude celá vaše společnost používat jednotnou vizuální komunikaci. Na základě dohody pro vás umíme následně vytvořit i webovou stránku či eshop a rozběhnout komunikaci na sociálních sítích anebo prostřednictvím PPC kampaní v síti Google.  

Být rozpoznatelný je důležité, když chcete oslovit. Baví nás pracovat na tom, abyste byli mezi zákazníky první volbou, aby vás v davu jiných značek poznali a vybrali si vás. Pokud se nám ozvete, dáme si schůzku někde nad Kolumbií (myslíme tu kávu) a spolu něco vymyslíme.