Web pro mistry prémiových interiérů Karki

@Karki
  • #Eshop
Vytváří jedinečné estetické prostory, ve kterých se cítíte dobře. A to přesně chtěli od nás - na jejich novém webu. Na takovou výzvu se neodpovídá ne. 

Společnost KARKI patří už roky mezi špičku v oblasti dekorativních materiálů. Klienty této firmy najdete nejen na Slovensku, ale i v zahraničí – například i v Monaku. Reputace jim každý rok otevírá další a další dveře a umožňuje jim pracovat s novými exkluzivními materiály.

Jejich web proto nemohl být nic jiné než další výjimečná stěna. Nic okázalé, nic složité; zkrátka jednoduchý, pěkný web, který odprezentuje dosavadní výsledky této výjimečné společnosti se sídlem pod Tatrami.

Web: vizuál vždy prodává, pohrajme si s ním

Je pravdou, že klient pracoval na mnohých zajímavých projektech přitažlivých pro oko. Pravdou je však i to, že jen malou část z něho měl nafocenou v takové kvalitě, aby se s ní dalo hrát na webu. Proto jsme s vizuálními materiály museli pracovat umně a hledat, kde jsou potřebné autentické vizuály a kde stačí ilustrační fotografie.

Klient byl otevřený malým experimentům a souhlasil s tím, aby se web nesl v černé barvě. Ta stránku ozvláštnila a dodala ji atmosféru prémiovosti. Z pohledu funkčnosti jsme při tomto webu neměli těžkou práci – web měl být totiž maximálně jednoduchý a uživatelsky příjemný. Zda se nám to podařilo, už posoudí jeho návštěvníci.

karki.sk