Web pro Hotel (jehož doménou je tatranská) Panorama

  • #Web
Jestli najdete hotel s hezčím výhledem na panoramu Spiša a Liptova, necháme se přesvědčit. Zatím však tvrdíme, že Hotel Panorama je svou polohou skutečným unikátem mezi hotely. A když vás taková perla osloví, abyste ji vytvořili web, neváháte ani minutu.  

Byli jste už někdy na Štrbském Plese? Jestli ne, tak to radši ani nikomu neříkejte a rychle to běžte napravit. Jestli ano, tak jste na tom lépe a určitě jste si mezi všemi těmi přírodními krásami všimli i jednoho nevšedního díla lidského umu – Hotel Panorama, který se svou polohou a především výhledem odlišuje od všeho ostatního na míle daleko.

Nuž, tato budova ví, jak přitáhnout pozornost. I při své výšce však očaruje lidi maximálně ze vzdálenosti 30 kilometrů.

Aby tento hotel mohli poznat i lidé z ostatních částí Slovenska, potřebuje něco lepšího: nový web. Tak pojďme na to.

Web: Když méně je více

Hotel Panorama je nepřehlédnutelný nejen svou polohou, ale i architekturou. Patří mezi nejikoničtější stavby v Tatrách, o tom není pochyb. Na jedné straně je to skvělé, na druhé straně to stanovuje vysoké očekávání, jak má vypadat a fungovat web, který bude tento hotel reprezentovat. Rozhodli jsme se vynechat náročné experimenty s novinkami a radši jsme využili to nejlepší, co o tvorbě webů pro ubytovací zařízení víme.

Dyzajn musí být čistý, vizuály silné a přitažlivé na desktopu i mobilu zároveň; návštěvník se musí umět dostat k rezervačnímu systému na dva kliky; web musí fungovat bleskově na všech zařízeních…
jednoduše tisíc malých věcí, které dokupy vytváří funkční a uživatelsky příjemný web.

Zda se nám to podařilo, můžete posoudit sami.

hotelpanorama.sk