E-shop, kde najdete tu pravou

@raf ARMATURY
  • #Social
  • #Web
  • #Eshop

RAF ARMATURY má na českém trhu už téměř třicetiletou tradici a neustále své produkty posouvá na další level. Posunout na vyšší příčku chtěli i svůj e-shop, aby podpořili přímý prodej. Oslovili nás s požadavkem funkčního webu a e-shopu a na tom my pracujeme moc rádi.   

Minimalismus jako stavební kámen

Mít pěkné produkty pro prodej nestačí. Je potřeba je mít někde, kde je zákazníkům ukážete. K tomu RAF ARMATURY využil nejen nový katalog, ale rozhodl se i pro nový web a e-shop, protože kde jinde oslovit více lidí než v online prostoru. A po vydání čtyř nových kolekcí je jejich představení nutnost. Takže jdeme budovat.

Nejdříve schůzka, kde si ujasníme, co vše web a e-shop musí mít. RAF ARMATURY si zakládá na minimalismu, ve kterém nejvíce vyniknou jejich designové kousky. Takže základ pro vizuál byl jednoduchý a přitom stylový. K tomu jsme ladili e-shop tak, aby byla spokojenost na straně prodávajícího i nakupujícího. Jak se nám to povedlo, si můžete prohlédnout přímo na webu.

Podpora prodeje na sítích

Po odevzdání webu a e-shopu naše spolupráce plynule přešla na správu sociálních sítí. Bylo by škoda nový e-shop neukázat světu, takže jsme nastavili komunikaci pro Facebook RAF ARMATURY. Po poradě s klientem jsme se rozhodli komunikovat samotné produkty, inspirace designu a edukativní příspěvky.

Podle nastavených pravidel tvoříme plány na měsíc dopředu a dodržujeme linku minimalismu i ve vizuálu. Už po opuštění startovní čáry se těšíme z viditelných výsledků a věříme, že všechny křivky budou stoupat i nadále, konstantně se spokojeností klienta.