Atleticky rychlý web pro Hotel Crocus

@Hotel Crocus
  • #Web
Štrbské Pleso je jedním z nejkonkurenčnějších míst na Slovensku. Pro Hotel Crocus jsme proto potřebovali připravit web, který poskytne hotelu náskok před většinou ostatních zařízení. Podařilo se nám to?

Jsou místa, která lidi lákají více než jiná. Pokud potřebuje webovou stránku hotel v méně známé lokalitě, vystačí si s jednoduchým řešením, protože ví, že mu nikdo nedýchne na krk. Jak se ale zařídíte, pokud sídlíte v obci, která je po většinu roku pod hledáčkem desetitisíců turistů z celého Slovenska i zahraničí?

Potřebujete web, který je jednoduchý, rychlý, sympatický a který vám kromě ubytování ukáže i další možnosti trávení volného času. Pokud jste totiž do Tater přijeli, abyste si tam odpočinuli, nechcete polovinu dovolené strávit plánováním aktivit a tras.

Když máte tohle všechno, máte o výsledky postaráno.

Rychlý web – zajímavý obsah – mnoho konverzí

Jelikož klient věděl, co pro jeho klienty funguje, a protože ví, že jeho hosté se rádi vracejí, nechtěl dramaticky měnit design webu. Návštěvníci se přece vracejí, protože to tam mají rádi takové, jaké to je. Na druhé straně si i klient uvědomoval, že bez nevyhnutelné designové aktualizace to takto dál nepůjde. Po několika konzultacích jsme nakonec dospěli k řešení, se kterým byly spokojeny obě strany.

Plné auto nedokáže jet ani zdaleka tak rychle jako auto, ve kterém je jen řidič. 🚗 A podobně to funguje i u webů a různých interaktivních „vychytávek“. Někde si je můžete dovolit, jinde ne.

Namísto složitých interaktivních přechodů jsme se proto snažili stránku co nejvíce odlehčit, aby byla co nejrychlejší (což byl jeden z prioritních požadavků klienta). 🏎

Srdcem každého hotelového webu je rezervační systém. Bez něj je web vlastně pouze informační tabule. Stránky jsme proto přes řešení na míru propojili s rezervačním systémem Previo, s nímž měl klient podle svých slov velmi dobré zkušenosti.

Výsledkem je web, který běží bez problémů (a rychle 🐎), má dostatek bočních podstránek na blogy a informační články a kvalitně propojený rezervační systém. A podle slov klienta „je to to, co hledal.“

hotel-crocus.eu