Specialista na zahradní rostliny a jeho online e-shopové portfolio

@Kvety Tatry
  • #Web
  • #Eshop
Pod Tatrami se to jen hemží lidmi, kteří rozumějí rostlinám a květinám. 🌳🌵 Naše služby totiž vyhledal i podtatranský specialista na zahradní rostliny: Kvety Tatry. 🌷 Jeho představy jsme přetvořili na kvalitní a funkční e-shop, který splňuje všechny požadavky pro moderní responzivní weby.

Velké e-shopy jsou vždy tak trochu „hodinářská robota“. ⏰ Musíte k tomu přistupovat jemně a každé kolečko (ehm, tedy, každý script) musí sedět naprosto přesně. Stačí totiž jediné slabé místo a databáze se najednou neaktualizují – čeho si v lepším případě všimnete sami, v tom horším se vás začnou zákazníci ptát, proč máte na webu produkty, které neumíte dodat. 🤷🏻‍♂️

Proto byla i u tohoto webu namístě velká opatrnost. Klient měl představu o konzervativnějším designu, takže jsme veškeré úpravy realizovali v úzké komunikaci s klientem. V tomto případě jsme však měli štěstí na klienta, který rozuměl tomu, že některé věci je nejlepší nechat na těch, kteří jim rozumějí nejlépe. Proto jsme mohli celou vnitřní strukturu stránky navrhnout podle sebe.

E-shop je napojen na několik externích aplikací:

  • Elall: řízení skladu a správa objednávek
  • Stripe: platební brána, přes kterou lze objednávku zaplatit online

Ve výsledku je tedy e-shop plně autonomní a snadno ovladatelný pouze s minimálními zásahy. A přesně o toto klientovi šlo. Samozřejmě, u všech našich webů platí, že po jejich naprogramování poskytujeme klientovi i pravidelný servis – což je obzvlášť důležité u e-shopů, které mají živé databáze a kde musí propojení běžet na 100 % po dobu 24 hodin denně.

Tak co, potřebujete něco podobného i vy? 🤝