Web pro bijící srdce Šariša

@Novum Prešov
  • #Web
Moderní tržnice. Místo, kde lidé nakupují a tráví spolu čas. Tak vypadá nové obchodní centrum NOVUM v srdci Prešova. A tak velké obchodní centrum potřebuje špičkovou propagaci – nejde přece jen o jeden obchod, je jich zde více než sto. Tak co, Bricks, zkusíte to? :)

Čím komplexnější web, tím větší fuška. Tak zní jedno z nepsaných pravidel našeho programátorského oddělení. Integrace 3D mapy, prezentace různých provozů s vlastním přístupem pro každého nájemce a s možností přidávání aktualit bez nutnosti posílat vše na správce webu…

Zní to jako sci-fi nebo fantasy, ale pokud si nedáte pozor, může z toho být také tragédie (nebo v lepším případě komedie). Naštěstí nebyl to první ani druhý web obchodního centra, který jsme tvořili, a tak jsme věděli, do čeho jdeme a na co se připravit.

Web: má to být hezké, funkční a přidejte ještě něco navíc

Klient nás znal z předchozí spolupráce při jiném obchodním centru a věděl, do čeho jde. Jelikož předcházející projekty prohloubily naši vzájemnou důvěru, chtěli nás mít i při tvorbě tohoto webu. Na prvním společném setkání jsme je informovali o novinkách, které jsme pro podobné weby připravovali.

Po jejich odprezentování si klient (nepřekvapivě) vybral ty nejlepší a nejnáročnější integrace a doplňky. Věděli jsme, že s tím bude víc práce, ale to přece není problém.

Čím namakanější web, tím lepší reference. 😉

Mezi hlavní funkce tohoto webu patří:

  • prezentace všech provozů nacházejících se v tomto obchodním centru,
  • interaktivní mapa celého obchodního centra a
  • informování návštěvníka o novinkách, událostech a slevách.

novumpresov.sk