Šťavnatý webový zážitek pro Tatrakon

@Tatrakon
  • #Web
  • #Eshop
Web pro estetickou kliniku musí být estetický, pro technologickou firmu musí mít nějaké vychytávky, a pro výrobce jídel – nuž, musí vám zachutnat na první pohled. A přesně o něco takového jsme se pokusili s klientem Tatrakon. Tak dobrou chuť.  

Společnost Tatrakon je legenda. Kdo nezná pochoutky jako Morca-Della anebo Pali nátierka, jakoby ani nežil na Slovensku (anebo možná v Československu? 🤔). Tento výrobce radostí pro žaludek si však uvědomuje, že jen ze sentimentu časů minulých se žít nedá – proto neustále hledá, mění, inovuje.

A proto se rozhodl i pro nový web resp. e-shop, který má za úkol odprezentovat jeho nabídku (a ta je bohatší, než by si kdokoliv myslel). Je to komplexní práce, která si bude vyžadovat dobře navrhnutý systém, a v neposlední řadě vizuál, při kterém se člověku začnou sbíhat sliny.

A recept na výzvu pro BRICKS webový tým je na světě. Tak se do toho zakousneme. 🍝

Prodávat chutné jídlo? I na to je třeba kvalitní web

I když jsme už vzpomínali, že společnost Tatrakon nezaspala na vavřínech a snaží se modernizovat v každé oblasti, neznamená to, že svoji historii a důvěryhodnost hodí přes palubu. Dyzajn celého e-shopu jsme proto po dohodě s klientem ladili do tradičnějšího folkového střihu.

Červené barvě jsme dali prostor jen mírně, namísto ní jsme nechali vyniknout zajímavou kombinaci fontů.

Z pohledu programátorské náročnosti bylo důležité neudělat zásadní chybu. Potraviny jsou vděčným předmětem obchodu (a tyto obzvlášť 👌), až příliš často však platí, že nedotáhnutá rychlost, responzivita či chaotické ovládání dokážou od nákupu odradit i ty nejvytrvalejší hledače. Dyzajn nám proto vypracoval náš specialista v úzké spolupráci s programátorem a za pravidelného přísunu připomínek od klienta. Po několika kolech byl dyzajn vyladěný a přešli jsme na programátorskou činnost.

Jelikož to ani zdaleka není náš první e-shop, programátor už věděl, kde by mohly ležet „miny“ 💣 a obratně se jim vyhl. Důležitou součástí webu je také Instagram feed, který zobrazuje poslední příspěvky z této sociální sítě přímo na hlavní stránce webu – s nastavením je vždy třeba si trochu vyhrát, ale když je to hotové, vypadá to velmi dobře, co říkáte? 😉

Jestli potřebujete takový anebo podobný web, ozvěte se nám. Spolu se podíváme na to, zda pro vás umíme připravit smysluplné řešení, a když ano, rádi pro vás něco vymyslíme. 🎨

tatrakon.sk