E-shop nad zlato

@Zlato Lux
  • #Web
Když chcete obchodovat se zlatem, musíte na míle daleko poznat kvalitní materiál a dobrou práci. A lidé ze společnosti Zlato Lux takové schopnosti mají. Proto jsme byli poctěni, když si pro tvorbu svého nového e-shop vybrali právě nás.    

Do takového projektu nás opravdu nemuseli dvakrát přesvědčovat. Produkt je vzácný, jeho vizuál neodolatelný a komunikace s klientem příjemná. Už se jen pustit do práce a vytvořit e-shop, který bude podle klientova zadání do značné míry odrážet minimalismus a prémiovost, která ke zlatu patří.

Nejnáročnější částí celé tvorby webu tak bylo programování, ale ani během něho nevyrašili našemu programátorovi Markovi tři vlasy děda Vševěda, takže bylo zřejmé, že ho tento projekt neunavuje, ale právě naopak, baví.

Ve výsledku se tak jednoduchý a čistý design potkává se stejně čistou uživatelskou zkušeností, jak u jednotlivých sekcí, tak i u detailu produktu či v rámci nákupního procesu. Bonusem byla v tomto případe instalace pluginu, díky kterému se na webu zobrazují příspěvky ze sociálních sítí.

Mimochodem, kdy naposledy jste svojí polovičce koupili něco vzácné?